Autor Wątek: Ale w koło jest wesoło.  (Przeczytany 2228 razy)

Odp: Ale w koło jest wesoło.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2014, 14:53:46 »

Grillo

  • Gość
http://youtu.be/xbAdXbHR8lo

Oh god, niektórzy załują w to wchodzić, jednak jest to świetne i tu zradza się pytanie w mojej głowie - jesteśmy gildią prawicową czy lewakami? :D

Odp: Ale w koło jest wesoło.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2014, 15:02:33 »

Poison Whisper

  • Gość
Ani jedno ani drugie. W naszej gildii jest ustrój Monarchiczny, dokładniej Monarchia Absolutna ^^
Przecież Zły Los co dziennie zasiada na "tronie" :D


A filmik byłby śmieszny, gdyby nie był taki idiotyczny... doprawdy Cejrowski używający krzyża, bibli, różańca? To się jakoś nie zgadza. Cóż, dla mnie filmik zrobiony byle jak i to przez jakiegoś smarkacza, co nie przemyślał sprawy. Wyszła klapa.

Odp: Ale w koło jest wesoło.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 05, 2014, 20:17:22 »

Evagor

  • Gość
Poison, całkowicie zgadzam się z Tobą.

***

A teraz, jeżeli nie boicie się trochę pośmiać z religii, to macie tutaj fragment występu niestety nieżyjącego już człowieka, amerykańskiego komika - George'a Carlina.

www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I

Odp: Ale w koło jest wesoło.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2014, 21:35:10 »

Poison Whisper

  • Gość
Jak się nie podchodzi do religii zbyt... konserwatywnie, jednym słowem jesteś tylko teoretycznie wierzącym, to ten filmik jest niesamowicie śmieszny. Aczkolwiek, ja za takimi nie przepadam, mam za dużo szacunku dla innych ludzi.


Jechałem dziś w przedziwnym autobusie. Było w nim absolutnie, kompletnie cicho. Ludzie wchodzili, cicho się rozglądali, jechali milcząc i cichutko wychodzili. Nie grała żadna muzyka, nawet telefony nie dzwoniły.
Konduktor słodko spał na tylnym siedzeniu i nikt nie chciał go budzić.

........................................


Młoda nauczycielka zaraz po studiach po raz pierwszy przyszła do nowej pracy. Na jej lekcję pokazowa przyszedł dyrektor i usiadł w ostatniej ławce za Jasiem. Młoda nauczycielka odwróciła się i napisała na tablicy zdanie "Ala ma kota".
- Dzieci, proszę przeczytać zdanie, które napisałam.
Tylko Jasio się zgłasza.
- Tak, Jasiu?
- Ale ma tyłek!
Nauczycielka zaczerwieniona:
- Jasiu, dostajesz uwagę!
A Jasiu zdenerwowany odwraca się do tyłu i mówi:
- To jak nie wiesz, to nie podpowiadaj!!!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
pinsiont-twarzy-greya fifa11 croatia chatka wataha-upadlych-wilkow